Telefons: +371 29128400
E-pasts: info@introskip.com

Satura mārketings

Saturs ir efektīva interneta mārketinga plāna kodols.

Ja Jūsu materiālu saturs ir informējošs, sociāls un izklaidējošs, Jums nav jāuztraucas par meklēšanas rezultātu uzlabošanu (SEO) tik ļoti. Pat ziņām ir izklaidējošs aspekts, ne tikai informējošs. Izklaidējošs saturs piesaista apmeklētāju plūsmu. Tā, savukārt, sniedz iespējas sasniegt mērķauditoriju.

Labākais laba satura aspekts ir tas, ka nav konkurences. Ar SEO un maksas plūsmas apmeklētājiem (MPK) Jūs konkurējat ierobežotā tirgū, taču ar izklaides un plūsmas veidošanu – neierobežotā.

Ir atklāts, ka 95% blogeru neturpina rakstīt, jo viņu blogus neapmeklē pietiekami liels apmeklētāju skaits.

Saturs, ko Jūs publicējat mājas lapā un sociālajos medijos, ir tiešs Jūsu biznesa atspulgs un ir ļoti nozīmīgs faktors Jūsu meklēšanas rezultātu redzamībai, klientu lojalitātei un nozares reputācijai.

Mūsdienu patērētājs ir labi informēts, nepacietīgs un skeptisks. Pārlieku lielā informācijas daudzuma dēļ cilvēki ir iemācījušies ātri atlasīt sev nozīmīgāko. Cilvēks nav pasīvs objekts, uz kuru var viegli iedarboties reklāmas, tādēļ ir nepieciešams meklēt aizvien izsmalcinātākus informācijas pasniegšanas veidus.

Kļūt par savu klientu primāro izvēli

Komunicējot ar Jūsu klientiem pirkšanas cikla agrīnajās stadijās, Jūs iegūstat viņu lojalitāti. Tas palielina Jūsu iespējas sasniegt apmeklētāja konversijas par pircēju mērķus – pierakstīšanos, lejupielādi, pieprasījumu vai pirkumu.

Labi izstrādāts uz saturu balstīts mārketings attīsta Jūsu zīmolu un tā rezultātā Jūsu mājas lapa tiek apmeklēta kā svaigas, uzticamas un vērtīgas informācijas avots. Lai tādu radītu, Jums ir jāziedo laiks un resursi.

Šī iemesla dēļ daudzi uzņēmumi satura veidošanu uztic tādām profesionālām aģentūrām, kā mēs.

Mūsu komanda

Mūsu pieredzējušie satura veidotāji un žurnālisti ir eksperti pārliecinoša satura radīšanā, kas veiksmīgi papildina Jūsu interneta mārketinga plānu. Katru dienu viņi pēta, raksta un publicē rakstus saskaņā ar SEO un kampaņas vadlīnijām.

Mēs nodrošinām, ka Jūsu saturs ir nozīmīgs, precīzs un piesaistošs. Mēs nepārtraukti testējam un pielāgojam Jūsu lasītāju iecienītākās tēmas. Mēs neskopojamies ar Jūsu rakstu garumu, un ikkatrs raksts tiek rūpīgi izpētīts.

Nepārtraukti uzlabots saturs

Mēs piedāvājam ziņu pakalpojumu, kas nodrošina regulāru satura plūsmu uz Jūsu mājas lapu un sociālajiem medijiem, ziņojot par jaunākajiem sasniegumiem un tendencēm Jūsu nozarē. Attēlu lietojums vēl vairāk palielinās informācijas meklētāju iedarbību un lasītāju piesaisti Jūsu rakstiem.

Informācijas meklētāji un Jūsu klienti pieprasa labu saturu – vai Jūs to nodrošināt?

Mūsu radītais saturs turpinās piesaistīt apmeklētāju plūsmu ilgi pēc tā publicēšanas.

Izmaksas

Sadarbības pamatā ir visu ietveroši interneta mārketinga pakalpojumi, godīgi novērtējot pašu nepieciešamāko. Mūsu noteiktā cena ir fiksēta - nekādu slēptu papildu izmaksu, tikai noteikts ikmēneša maksājums.

Uzdot jautājumu

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.

Pieprasīt konsultāciju

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.