Telefons: +371 29128400
E-pasts: info@introskip.com

Maksas plūsma

Maksā par klikšķi (MPK) reklāma ir viens efektīvākajiem un reaktīvākajiem esošajiem mārketinga veidiem. Visi Jūsu reklāmas kampaņas aspekti tiek pārvaldīti reālā laikā, un efektīvs menedžments sniedz maksimālus iespējamos rezultātus.

Ir daudz MPK tīklu, taču mēs koncentrējamies tikai uz lielākajiem:

Mūsu MPK speciālistu komanda ir ļoti pieredzējusi, pārvaldot maksas kampaņas informācijas meklēšanas laukā, reklāmu tīklā un sociālajos medijos. Mēs varam Jums izveidot pilnīgi jaunu "maksā par klikšķi" kampaņu vai arī pārņemt jau esošo kampaņu vadību.

Mūsu MPK menedžments atbalsta visu lielumu uzņēmējdarbību kampaņas. Mūsu pakalpojumi var pilnīgi tikt pielāgoti Jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, neatkarīgi no tā vai Jūs esat tikko uzsācis uzņēmējdarbību, vai esat vidējs vai liels starptautisks uzņēmums.

Palieliniet Jūsu atpazīstamību

Mēs palielinām Jūsu uzņēmuma atpazīstamību ar MPK palīdzību, nosakot efektīvāko reklāmas lietojumu tieši Jūsu biznesam. Tas nozīmē, ka Jūsu kampaņas ir precīzi fokusētas - Jūsu reklāmas parādās tikai Jūsu mērķauditorijai un augstās pozīcijās.

Jūsu MPK kampaņas atslēgas vārdi, reklāmu teksti un to grupas tiek nepārtraukti testētas un uzlabotas, lai nodrošinātu kampaņas efektivitāti, un mēs to veicam personīgi, tādējādi Jūs iegūstat profesionālu menedžmentu, nevis automatizētus procesus.

Iegūstiet labākus rezultātus

Tādējādi Jūsu mājas lapa iegūst lielāku apmeklētāju skaitu. Mēs nodrošinām vairāk klikšķu Jūsu MPK kampaņai, lielāku uzklikšķināšas rādītāju / koeficientu ("click through rate" (CTR)), mazākas izmaksas par klikšķi ("cost per click" (CPC)) un samazinātas izmaksas par pirkumu ("cost per acquisition" (CPA)). Tas nozīmē, ka Jūs iegūstat lielākas pārdošanas iespējas. Mūsu detalizētie pārskati iekļauj atskaites par Jūsu kampaņām un ieteikumus uzlabojumiem.

Izmaksas

Mūsu menedžmenta izmaksas nav balstītas uz Jūsu reklāmas budžeta apjomu, līdz ar to - mūsu interesēs nav Jūs piespiest to palielināt. Mēs koncentrējamies uz to, lai Jūsu ieugldījumi sniegtu maksimālus rezultātus un Jūsu kampaņas darbotos tik veiksmīgi, cik vien iespējams.

Pakalpojumu izmaksas ir iepriekš norunātas katram uzņēmumam individuāli, un tās ietekmē konkurences apjoms noteiktajā biznesa sektorā, nepieciešamās izaugsmes vēlamais apjoms un ātrums. Mūsu nosauktā cena ir fiksēts mēneša maksājums bez jebkādām slēptām papildu izmaksām.

Visaptverošs pakalpojumu klāsts

Sadarbība

Ja Jūs vēlaties uzsākt jaunu "maksā par klikšķi" (MPK) reklāmas kampaņu vai Jums ir nepieciešama palīdzība, lai palielinātu atdevi no Jūsu esošajām kampaņām, kontaktējieties ar mums, un viens no mūsu menedžeriem ar Jums drīz sazināsies.

Uzdot jautājumu

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.

Pieprasīt konsultāciju

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.