Telefons: +371 29128400
E-pasts: info@introskip.com

Pakalpojumi

Pakalpojumi

Interneta mārketings apvieno interneta radošās un tehniskās iespējas.

IntroSkip ir interneta mārketinga aģentūra, kas palīdzēs pilnveidot Jūsu mājas lapu, lai tā atrastos augstākās pozīcijās interneta meklētāju sniegtajos rezultātos. Tas, savukārt, piesaistīs lielāku apmeklētāju skaitu, nodrošinās Jūsu preču vai pakalpojumu zīmola veicināšanu, palielinās Jūsu pārdošanas apjomus.

IntroSkip palīdzēs Jums uzzināt, kāpēc interneta lietotāji NEatrod Jūsu mājas lapu.

Pieaugot  mājas lapas apmeklētāju skaitam, ar mūsu palīdzību attiecīgi pieaugs arī apmeklētāju plūsmas kvalitāte. Nozīmīgi  ir tas, ka Jūs varat vienlaicīgi apzināt arī savu preču/pakalpojumu tirgus kapacitāti procesa laikā.

Interneta Mārketinga priekšrocības

Internets dod klientiem iespējas meklēt, pētīt un pirkt preces un pakalpojumus ērtā veidā. Tādējādi internets var ātri sniegt rezultātus. Interneta Mārketings ir lēts mārketinga veids, ja salīdzina proporcionāli izmaksas ar sasniegto mērķa auditorijas lielumu.

Gandrīz visus interneta mārketinga aspektus ir iespējams fiksēt, izmērīt un pārbaudīt. Tā kā varam iegūt statistiku, tad mēs varam uzzināt, kuras ziņas un piedāvājumi auditorijai ir likušies saistošāki. Reklāmas kampaņu rezultātus ir iespējams uzreiz detalizēti izvērtēt, jo interneta mārketinga kampaņu ietvaros lietotājiem ir nepieciešams veikt noteiktas darbības – piemēram, uzklikšķināt uz reklāmas, apmeklēt mājas lapu utt..

IntroSkip biznesa pieeja

Pirms uzsākam aktīvu darbu mēs pārliecināmies, ka izprotam Jūsu uzņēmējdarbības nianses, konkurentus un klientus, jo tā ir panākumu atslēga  informācijas meklēšanas laukā. Tas ir mūsu metodoloģijas pamatā.

IntroSkip priekšroku dod uz rezultātiem orientētai pieejai, kas koncentrējās uz mūsu klienta uzņēmējdarbību, un ne tikai uz meklējumu reitingiem, mājas lapas apmeklētāju skaitu vai sekotājiem sociālajos medijos. Mēs palīdzesim Jums palielināt atdevi no ieguldījumiem reklāmā.

Mūsu pakalpojumi ir piemēroti visu lielumu uzņēmumiem. Mēs spējam pielāgoties Jūsu specifiskajām vajadzībām, neatkarīgi no tā, vai Jūs esat tikko uzsācis uzņēmējdarbību, vai esat vidējs vai liels uzņēmums.

Atskaites

IntroSkip sniedz individuālas atskaites balstoties uz iepriekš norunātiem parametriem, tādiem kā ienākumi, meklējumu rādītāji, saites, un apmeklētāju skaita pieaugums noteiktā laika periodā utt.. Mēs izvērtējām potenciālo izaugsmi dažādiem uzņēmējdarbības veidiem internetā un nodrošinām reālistisku stratēģiju pārbaudāmu mērķu sasniegšanai.

Izmaksas

Pakalpojumu apjoms un to izmaksas tiek iepriekš norunātas katram uzņēmumam individuāli. Tos ietekmē konkurences apjoms noteiktajā sektorā, nepieciešamās izaugsmes vēlamais apjoms un ātrums.

Kā mēs atšķiramies no citiem

Šobrīd IntroSkip apkalpo klientus veselības aprūpes, apkures un ventilēšanas risinājumu, juridisko pakalpojumu, pārtikas tirdzniecības, apmācību un pakalpojumu sektoros. Mēs sadarbojamies ar šiem uzņēmumiem ilgtermiņā, kas mums dod unikālu pieredzi.

Būdami eksperti, mēs apvienojam zināšanas dažādās jomās, piemēram, uzņēmējdarbības organizācijas, PR, IT un mārketings tādējādi nokomplektējot unikālu komandu.

Mums ir sava klientu pieredzes apkopošanas komanda, kas izpēta katru saskarsmes iespēju starp Jūsu uzņēmumu un Jūsu klientiem, tādējādi mēs vienmēr spējam sniegt pašus efektīvākos mārketinga risinājumus.

Uzdot jautājumu

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.

Pieprasīt konsultāciju

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.