Telefons: +371 29128400
E-pasts: info@introskip.com

Mājas lapu izstrāde

Lai izveidotu mājas lapu ir nepieciešami web dizaina un programmēšanas darbi. Lai izveidotu kvalitatīvu, konkurētspējīgu mājas lapu papildus ir nepieciešams projekta vadītājs.

Tas ir speciālists, kura uzdevums ir apzināt Jūsu vēlmes, veikt Jūsu biznesa analīzi tā labākai attēlošanai mājas lapā, darba uzdevumu koordinēšana starp Jums, dizaineri un programmētāju, kā arī citiem speciālistiem pēc nepieciešamības. Projekta vadītāja spējas, komandas pieredze arī lielākā daļā noteiks Jūsu interneta biznesa izaugsmi. Otru pusi veido Jūsu pakalpojuma saturs.

Introskip klienti ir tirgus līderi, pateicoties zinātnes cienīgai pieejai mājas lapu veidošanā. Mēs aicinām Jūs pieprasīt izcenojumus. Mēs Jums skaidri parādīsim, kādas ir iespējas ar Jūsu budžetu. Mūsu veiktos darbus varat apskatīt šeit. Introskip atgādina, ka slēdz tikai ekskluzīvus līgumus katrā uzņēmējdarbības sfērā.

Vai Jūsu mājaslapa pelna?

Uzņēmuma mājaslapas uzdevums parasti ir informatīva, izglītojoša vai pārdošanas funkcija. Tiem, kas mājas lapu izveido biznesa nolūkos, tiem noteikti interesē mājaslapas apmeklētājus pārvērst reālos klientos (pircējos). Par to, kas raksturo peļņu nesošu mājslapu uzzini vairāk šeit. 

Mēs mājas lapas veidojam un ievērojot visus jaunākos sasniegumus interneta mārketinga nozarē, lai lapa pilnvērtīgi kalpotu kā informācijas avots, tā sekmīgs pārdošanas instruments.

Cenu piedāvājums.

Izvēlieties savām prasībām un iespējām piemērotāko mājās lapas izstrādes piedāvājumu par fiksētu samaksu vai saņemiet individuālu piedāvājumu.

Sadarbība

Mūsu biznesa modelis paredz mājas lapas apkalpošanu pēc to izveides. Tas ļautu Jums veikt nepieciešamos mārketinga uzlabojumus katru dienu, ietaupītu ievērojamus līdzekļus un ļautu veiksmīgi cīnīties ar konkurentiem internetā.

Jums nevajadzēs vairs algot daudz dažādu darbinieku vai pārmaksāt par gadījuma darbiem. Ar sadarbības līgumu Jūs tagad varat atļauties pasūtīt daudz vairāk, izvirzīt augstus mērķus un cīnīties par līderpozīcijām!

Uzdot jautājumu

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.

Pieprasīt konsultāciju

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.