Telefons: +371 29128400
E-pasts: info@introskip.com

Yandex.Direct

Ievads

Yandex Direct ir efektīvs veids sava biznesa virzīšanai interneta vidē krieviski runājošajai auditorijai. Tās efektivitāte balstās uz Yandex meklētāja priekšrocībām labāk saprast krievu valodu nekā citi meklētāji  (Google, Bing) un prioritātes došanu interneta resursiem krievu valodā.

Yandex ir viena no visapmeklātākajām interneta vietnēm krieviski runājošo cilvēku vidē. Yandex rīkus katru dienu izmanto vairāk nekā 43 000 000 cilvēku no Krievijas un NVS.  Nav šaubu, ka Yandex lietotāju vidē atradīsies arī Jūsu biznesa mērķauditorija.

Yandex Direct

Yandex Direct ir viens no visefektīvākajiem reklāmas rīkiem jauno klientu piesaistei un pārdošanas apjomu pieauguma veicināšanai. Tas ir instruments, ar kura palīdzību var izvietot konkteksta reklāmu Yandex meklētājā un Yandex reklāmas tīklā.  Maksa par reklāmu aprēķinās par klikšķi.

Yandex Direct reklāmas ieguvumi:

1) Reklāmas ir precīzi mērķētas - tās tiek rādītas lietotājiem, kas meklē konkrētu pakalpojumu vai preci;
2) Reklāmas var tikt mērķētas uz konkrētu reģionu un laiku (stundas dienā, nedēļā);
3) Reklāmdevējs pats nosaka klikšķa cenu un budžetu;
4) Reklāmdevējs var pats noteikt savas reklāmas pozīciju reklāmas blokā;
5) Reklāmas efektiviātes kontrole - ir pieejama detalizēta reklāmas statistika un iespējams online režīmā veikt izmaiņas;
6) Ar šo instrumentu varat reklamēties pat tad, ja Jums nav mājas lapas, norādot tikai kontaktinformāciju.

Yandex Direct izmantošana Latvijā.

Yandex ir niecīga informācijas meklētāju tirgus daļa  Latvijā. Tomēr ņemot vērā, ka Krievija ir Latvijas robežkaimiņš un viens no lielākajiem tirdzniecības partneriem, var droši apgalvot, ka daudzās biznesa nišās Yandex Direct reklāmas varētu radīt būtisku interesi par Jūsu precēm vai pakalpojumiem. Ja Jūsu biznesa mārketinga stratēģija paredz interneta mārketingu, tad Yandex Direct ir loģisks attīstības solis.

Nepieciešamais ieguldījumu apjoms

Investīciju apmēru nosaka visu interesējošo atslēgvārdu daudzums un maksa par tiem. Kampaņas izveidi, monitoringu un apkalpošanu IntroSkip sniedz kā atsevišķu pakalpojumu, kura cena nosakam individuāli. Yandex Direct reklāmas sistēma ir  dinamiska. Lai  reklāmas strādātu  efektīvi, IntroSkip regulāri seko kampaņas rādītājiem un ievieš nepieciešamās korekcijas.

Uzdot jautājumu

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.

Pieprasīt konsultāciju

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.