Telefons: +371 29128400
E-pasts: info@introskip.com

Aģentūra

Aģentūra

Interneta mārketinga aģentūras darbības pamatā ir ikdienas datu analīze un apstrāde, mārketinga stratēģijas īstenošana.  Aģentūras radošo komandu veido:

Katrs komandas dalībnieks ir augstas klases speciālists savā nozarē ar unikālu un neaizstājamu profesionālo pieredzi. Daļa no darba laika tiek veltīta jaunākās informācijas apguvei. Pieredzes apmaiņa tiek veikta arī apmeklējot nozares lielākās konferences.

Komandas pamatvērtības

Vienīgais patiesais atskaites punkts ir, kad klients mūsu darbības rezultātā nopelna naudu. Tas viņam ļauj mums samakstāt par darbu un pat palielināt mārketinga budžetu. Mēs sniedzam vairāk rezultātu nekā no mums tiek sagaidīts.

Mēs cenšamies radīt darba vidi, kas komandas dalībniekiem ir draudzīga un cieņpilna. Tas rada tādu pašu pamatu mūsu attiecībās ar klientiem. Katram mūsu speciālistam tiek atvēlēta daļa darba laika personīgai izaugsmei specialitātē. Tas ļauj būtu soli priekšā konkurentiem, pamanot aizvien jaunas un kreatīvas iespējas, lai attīstītu klientu biznesu.

Uzņēmuma vīzija

Palīdzēt ambicioziem uzņēmiem strauji attīstīt savu biznesu internetā, piedāvājot tiem IT un mārketinga ilgtermiņa apkalpošanu kā ārpakalpojumu par pieejamu maksu.

Uzņēmuma misija tuvākajiem 5 gadiem

Uzņēmuma lielie mērķi tuvākajiem 5 gadiem

Uzņēmuma stratēģiskie mērķi tuvākajiem 12 mēnešiem

Uzdot jautājumu

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.

Pieprasīt konsultāciju

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.