Telefons: +371 29128400
E-pasts: info@introskip.com

Sociālie mediji

Sociālo mediju mārketings attīsta un stiprina Jūsu zīmolu, tādējādi Jūs sasniedzat daudz vairāk potenciālu klientu.

Sociālo mediju mārketinga ietvaros tiek veicināta efektīva kontaktu veidošana ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Ņemot vērā, ka vidēji cilvēki pavada gandrīz septiņas stundas mēnesī sociālajos medijos, ir parādījušās daudzas izdevības efektīvai klientu piesaistei, uzlabojot zīmolu iespējas sazināties ar to mērķauditorijām.

Lielākie sociālie mediji kopā iegūst vairāk plūsmas nekā Google. Internetu sāk vairāk lietot sociāliem mērķiem, nevis informācijas meklēšanai.

Saskaņā ar 2012 Sociālo Mediju Mārketinga nozares ziņojumu, lietotāji ar sociālo mediju mārketinga palīdzību:

IntroSkip palīdz uzņēmumiem labāk saprast, kā iegūt klientu uzticību un veidot pastāvīgu klientu kopienu ap zīmolu, izmantojot pieejamos sociālo mediju veidus.

Attīstiet savu biznesu ar sociālo mediju palīdzību

Sociālo mediju mārketings ir neatņemama daļa no mūsu interneta mārketinga pakalpojumiem.

Mūsu sociālo mediju mārketinga pakalpojumi izmanto piesaistošu sociālo mediju saturu un precīzi mērķētas reklāmas, lai Jūs atrastos Jūsu mērķauditorijas acu priekšā ar personalizētiem Jūsu uzņēmumam profiliem Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn un G+ palīdzību.

Sociālo mediju mārketings ir ideāli piemērots, lai izrādītu Jūsu produkciju un pakalpojumus atraktīvā un neformālā veidā. Regulāri publicējot interesantu informāciju, Jūs mudināt cilvēkus pārpublicēt (dalīties) Jūsu saturu, tādējādi tas veicina Jūsu biznesa kā nozares autoritātes atpazīstamību. Lielāks skaits sociālo mediju sekotāju un mājas lapas apmeklētāju sekmē Jūsu biznesa atpazīstamību un pārdošanas apjomus.

Profesionāļu komanda, kas pārstāv Jūsu zīmolu

Mūsu sociālo saturu veido un rada mūsu profesionālā satura veidotāju un žurnālistu komanda. Tās uzdevums ir rūpēties par Jūsu sociālo mediju mārketinga stratēģijas izplatīšanu.

Mēs ticam, ka veiksmīgs uz saturu balstīts mārketings sociālajiem medijiem iekļauj divus elementus: izplatīšanu un iesaistīšanos.

Otrs elements efektīvu sociālo mediju veidošanā ir iesaistīšanās. Tā nāk no Jūsu kompānijas ar personīgas jaunas informācijas publicēšanas starpniecību, kas apliecina Jūsu sociālo esamību un piedāvā ieskatu Jūsu kompānijas kultūrā.

Reklāmas sociālajos medijos

Reklamēšanās sociālajos medijos ir cits veids, kā sasniegt vairāk jaunu klientu. Mēs pastāvīgi testējam un uzlabojam Jūsu reklāmas kampaņas, t.sk. izmantojot sociālo mediju demogrāfisko informāciju, lai sasniegtu maksimālos rezultātus.

Izmaksas

Sadarbības pamatā ir visu ietveroši interneta mārketinga pakalpojumi, godīgi novērtējot pašu nepieciešamāko. Mūsu noteiktā cena ir fiksēta - nekādu slēptu papildu izmaksu, tikai noteikts ikmēneša maksājums.

Uzdot jautājumu

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.

Pieprasīt konsultāciju

Paldies par jautājumu!

Mēs drīz atbildēsim.